Ai transport GRATUIT la o valoare a comenzii mai mare de 300 de lei!
ciprian toma
utilizez picaturile pentru un catelus care a implinit cincisprezece ani , catelus care prezinta tot felul de probleme specifice unei varste inaintate .
sunt la a doua sticluta si cred ca are o stare generala imbunatatita .
in mod sigur au un efect calmant , relaxant .




Bucur Anton –
Folosesc prima dată pentru un câine ciobănesc mioritic cu afecțiuni dentare!
Anca (proprietar verificat) –
Nu ma pot pronunta. Ii dau de 3 zile impreuna cu HerbalVet Reishi Bio extract de ciuperci medicinale. Lulu ( 7-8 ani) are cancer osos, localizat in nara stanga, unde are si o carnotenie iesita mult in afara. Inainte sa incep tratamentul, era ffff rosie, iar acum s-a innegrit, pare ca se usuca. Ii dau de 2 ori /zi. Ceea ce ma nedumereste: face diaree
Dana –
Pt un husky de 8 ani cu epilepsie dr a recomandat 0,2 ml cbd concentrație 500mg, câte picaturi ar trebui sa ii dau, cât îmi ajunge o sticla de 10 ml, acum este pe fenobarbital dar este foarte anxios, agitat maxim. Am citit ca cei de la Kola Kariola au folosit pt Trenuleț acum câțiva ani și au fost mulțumiți vreau sa încerc și eu și de aceea as avea nevoie de ajutor.
Ulei CBD –
Buna ziua, va rugam sa ne contactati pe Whatsapp sau Telefonic la 0747256346. Toate cele bune!
Geanina –
Buna ziua, pentru un catel de 4 ani, 20 de kg, cu crize de epilepsie, ce doza ii este recomandata? Va multumesc!
Carmen Hatagan –
Buna ziua. Am un brac german in vârsta de aproape 12 ani. Tocmai a fost diagnosticat cu tumori pe splina și o tumoare mai mare pe torace lângă inima . Ce doza ar tb sa ii dau? Are 25 de kg. Este vioi și se joaca nu are simptome de câine bolnav doar câteodată vomita după ce mănâncă o spuma Galbena. Acest ulei din câte înțeleg este pentru relaxare și reducerea durerilor dar el poate fi și un tratament împotriva cancerului? Dacă da ce doza ar tb sa ii dau? Sunt disperata…
Ulei CBD –
Buna ziua, va rugam sa ne sunati la numarul de pe website sau pe WhatsApp pentru cateva indicatii personalizate. O zi buna vă dorim!